İTÜ PROFICIENCY KAYNAKLARI

İTÜ Hazırlık Okulu öğrencilerine yönelik programımız seviye ve okuldaki durumunuza göre Hazırlık Atlama – İTÜ Proficiency ya da Hazırlık Destek formatında yapılmaktadır.

Her iki eğitim formatında da kullandığımız ders kaynakları amaca yönelik olarak hazırladığımız özgün materyallerdir.

İTÜ Hazırlık Atlama kurslarında tamamen İTÜ Proficiency sınav içeriğine yönelik hazırladığımız kaynaklar kullanılmaktadır. Bunlar bütün sınav bölümlerini ve soru tiplerini kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca sınav bölümleri dışında İngilizce altyapı eksiklerinizi de tamamlamak için İTÜ Proficiency ileri gramer ve kelime çalışmaları yapılmaktadır. Derste yaptığımız çalışmaların uygulamaları özgün İTÜ Proficiency deneme sınavlarında yapılmaktadır.

İTÜ Hazırlık Destek eğitimlerimiz ise hazırlık okuluna devam eden ya da hazırlığı bırakmış öğrencilere yöneliktir. Burada dersler hem okul müfredatı hem de okulun eksikliklerine göre hazırladığımız ek müfredat dikkate alınarak yapılır. Okulda kullanılanlar dışında nokta atışı hazırladığımız kaynaklarla öğrencilerimiz okul programını hep bir adım önüne geçer.

Program boyunca okulda yapılan Ödev, Quiz, Cumulative, Mid-year ve Year-end sınavlarına yönelik olarak ek çalışmalar yapılmaktadır.

Derslerde kullanılanlar dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız. Program boyunca kullanılan bütün ders kaynakları öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Detaylı Bilgi ve Başvuru

Leave a Reply

Your email address will not be published.