İTÜ İngilizce Kursu (Hazırlık Destek)

Hazırlık Destek programımız; İTÜ hazırlık okuluna devam eden A1 ve A2 kurları, ortalama ya da devamsızlık gibi çeşitli sebeplerden hazırlık okulunu bırakmış öğrenciler ve DGS takviminden dolayı hazırlığa geç başlamış öğrenciler içindir.

Program bu seviyelerdeki öğrencilerin tipik ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin en büyük iki problemi: İngilizce altyapılarının ve İngilizce çalışma yöntemi bilgilerinin eksik olmasıdır. Bu ve benzeri problemler için 2007’den beri süregelen tecrübemizle her öğrencimizin sıkıntıları ile uzman hocalarımız ayrı ayrı ilgilenir.

Eğitim süresince öğrencilerin akademik İngilizce becerileri geliştirilir, seviyeye göre kelime çalışmaları yapılıp İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğretilir.

Derslerde ayrıca İTÜ hazırlığa  devam eden öğrenciler için okulda yapılan quiz, cumulative gibi sınavlara yönelik ek çalışmalar yapılır.

Çok düşük seviyede hazırlık okuluna başlayan öğrenciler bile bizim programımızı takip ettiklerinde dönem kaybetmeden ve fakülte hayatında kendileri için gerekli İngilizce bilgi ve becerisini alarak İTÜ hazırlık eğitimini başarı ile tamamlar.

 

İTÜ İngilizce Kursu (Hazırlık Destek) detaylı bilgi için tıklayın.

İTÜ İngilizce Kursu için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.