İTÜ Hazırlık Atlama

İTÜ Hazırlık Atlama programımız okula devam eden B1 ve B1+ kurları, hazırlık beklemeli öğrenciler ve yüksek lisans öğrencilerine yöneliktir.

Dersler sadece İTÜ Proficiency sınavına girecek öğrencilerden oluşan sınıflarda verilmektedir. Karma sınıf uygulamamız yoktur. Tercihinize göre özel ders seçeneği bulunmaktadır.

Eğitmen kadromuz İTÜ Hazırlık sınav sisteminde uzman ve daha önce hazırlık okullarında eğitim vermiş öğretmenlerden oluşmaktadır.

Ders içerikleri İTÜ hazırlık okuluna halen devam eden B1 ve B1+; hazırlık beklemeli ve İTÜ Prof sınavına girecek yüksek lisans öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. Restatement, reading, listening ve writing olmak üzere İTÜ Proficiency sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır. Bunlara ek olarak, kilit gramer konuları ve her dönem güncellenen İTÜ Prof kelime listeleri üzerinde durulmaktadır.

Programda tamamen İTÜ Proficiency sınav içeriğine özel olarak hazırladığımız özgün kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellenen özgün kaynaklardır. Program içi kullanılan materyaller dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Dersler devam ederken her hafta özgün İTÜ Proficiency Deneme Sınavları ders saatlerine ek olarak yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında her gün kurumumuzda bulunan Ders Çalışma Salonlarımızda ödev ve çalışmalarını yapıp hocalarına soru sorma imkanına sahiptirler.

 

İTÜ Hazırlık Atlama Kursu detaylı bilgi için tıklayın.

İTÜ Hazırlık Atlama için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.