İTÜ Hazırlık Atlama

İTÜ Hazırlık Atlama programımız okula devam eden B1 ve B1+ kurları, hazırlık beklemeli öğrenciler ve İTÜ yüksek lisans öğrencilerine yöneliktir.

Sınav Kamplarımızda tercihinize göre grup ya da özel ders seçeneği vardır.

Eğitmen kadromuz İTÜ Hazırlık sınav sisteminde uzman ve daha önce hazırlık okullarında eğitim vermiş öğretmenlerden oluşmaktadır.

Ders içerikleri İTÜ Proficiency sınavına göre özel olarak hazırlanmıştır. Restatement, reading, listening ve writing olmak üzere sınavın her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır. Bunlara ek olarak, kilit gramer konuları ve İTÜ Proficiency kelime listeleri üzerinde durulmaktadır.

Derslerde tamamen İTÜ Proficiency sınav içeriğine özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar son sınav sorularına göre güncellenen özgün kaynaklardır. Program içi kullanılan materyaller dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Dersler devam ederken her hafta özgün İTÜ Proficiency Deneme Sınavları ders saatlerine ek olarak yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında her gün kurumumuzda bulunan Ders Çalışma Salonlarımızda ödev ve çalışmalarını yapıp hocalarına soru sorma imkanına sahiptirler.

 

İTÜ Hazırlık Atlama Kursu detaylı bilgi için tıklayın.

İTÜ Hazırlık Atlama için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.